Tomracing-fíling film 2012

Hangulatos motorsport videó a Tomracing Team háza tájáról...
Euromotor2
MotoStar

A minap az alábbi sorok érkeztek elektronikus levelesládánkba az egykori sikeres versenyző, most csapatfőnök Miklósy Tamás-féle Tomracing Team-től: “Készítettünk egy videót, hogy akik nem tudtak ott lenni a versenyeinken, azoknak is át tudjunk adni egy kicsit abból, amit mi versenyenként átélünk. Ezúton is köszönjük a támogatást és biztatást azoknak, akik mellettünk állnak! Túl vagyunk a négynapos Slovakia Ringen zajlott Alpok-Adria és OB versenyeken és a csapat versenyzői nagyon jól szerepeltek!” Nézzétek meg a filmecskét, mert valóban hangulatosra sikeredett, és tényleg visszaad valamicskét abból, ami a ringeken zajlik egy-egy versenyhétvége alkalmával.

A Tomracing Team legutóbbi eredményei

Csutak Péter a kategóriája 1. helyén végzett a K2 Road&Ride kupasorozat 1000 mezőnyében
Chrobák János a pole-ból rajtolhatott és az Apok-Adria Stock 600 verseny 2. helyezettje, az Országos Bajnokság 1. helyezettje lett
Kurucz Ferenc az Alpok-Adria Stock 600-ban 14. helyen szerzett pontokat, ami az Országos Bajnokság 3. helyét jelentette
Dér Zoltán az Országos Bajnokság 750-es kategóriájában a 3. helyén ért célba és a dobogóra állhatott
Juhász Dávid az Alpok-Adria 1000 SuperBike futamán a 7., az Országos Bajnokság 3. helyét sikerült megcsípni
Péntek László az Alpok-Adria Stock 600 kategória 18., az Országos Bajnokság 5. helyezettje

Sajnos Vida Tibornak – aki az Alpok-Adria és Országos Bajnokság 1000 SuperBike futamán állt rajthoz – nem volt szerencséje és az esős edzésen összetört motorját még sikerült ugyan a versenyre helyre állítani, de az sajnos a futamon motorhiba miatt kénytelen volt feladni a versenyt, pár körrel a vége előtt.