Programajánló: Füst és Sárm

Kétnapos autós-motoros gyorsulási verseny (OB), FIA-CEZ és Smoke&Charm Országos Diesel Találkozó Kiskunlacházán a reptéren

Május 14-15. között Magyarországra látogat a gyorsulási versenyek krémje. Itt lesznek a FIA-CEZ kupasorozat legjobbjai, a Drag Országos Bajnokság motoros és autós futamai. Szombaton kvalifikáció, vasárnap döntő futamok. A kifutópálya melletti területen lévő óriási „parkoló rész” ad majd otthont a Smoke&Charm Országos Diesel Találkozónak.

Az időjárás miatt elmaradt Nemzetközi Honda Találkozót pedig május 16-án, pünkösdhétfőn pótolják be!

Nyereményautó is lesz – a tombola szabályai

Május 14-15. között a kiskunlacházi repülőtéren a versenyen lehet vásárolni kizárólag tombolát, melynek ára 1500 forint. Sorsolás a  helyszínen, vasárnap 16 órakor, nyilvánosan!

A nyertesnek a helyszínen a kihúzástól számított 5 percen belül fel kell mutatnia a nyertes szelvényt –  amennyiben 5 percen belül nem jelentkezik, a sorsolást meg kell ismételni. Az idő letelte jogvesztő, jogorvoslat nincs. Az 5 perc időt jól láthatóan vagy halhatóan hozzák a nézőközönség tudomására, az idő múlásával folyamatosan. A sorsolást mindaddig kell folytatni, míg nem lesz érvényes nyertes (csak személyes bemutatás érvényes).

A nyertes azonnal átveheti az autót – a sorsolás napján 17 óráig a tombola nyertesnek meg kell neveznie az új tulajdonost, akinek a nevére kerül az autó. A tulajdonszerzés költsége – átíratás, eredetvizsga, biztosítás, okmányok – az új tulajdonost terheli. Az autó üzem- és forgalomképes, érvényes okmányokkal, teli tankkal és érvényes műszaki vizsgával kerül átadásra.