Jön a G450X, ami már bizonyított a versenyeken

Három BMW G 450 X technikai probléma nélkül ért célba a görögországi Serres-ben megrendezett versenyen.

ICON AIRFLITE MPS

A BMW Motorrad Motorsport versenyzői, Anders Eriksson, Kari Tiainen és Xacob Agra sikeresen fejezték be a 2008-as Nemzetközi Hat Napos Endurózást (ISDE). A három motoros BMW G 450 X-ével technikai probléma nélkül ért célba a görögországi Serres-ben megrendezett versenyen.

A hat napos kimerítő eseményen a legjobb helyezést Eriksson szerezte meg, aki Enduro 2-es kategóriában a 12-ik lett, ezzel a bajnokságban hetedik helyre segítette csapatát. A finn enduro legenda, Kari Tiainen a 15-ik helyen végzett Enduro 3-as osztályban, csapata így az ötödik helyen zárt. A bajnokságban negyedik helyen álló spanyol csapat tagjaként, Agra a 30. helyezést szerezte meg Enduro 2-ben.

A BMW G 450 X Európa-szerte – így Magyarországon is – szeptember 20-ától lesz kapható a BMW Motorkerékpár márkakereskedőknél. Regisztrációs adó nélküli bruttó ára 2 215 000 Ft lesz.