Connect with us
just1 mx
Suzuki

Hírek

AMTS-re hangolva: Fotók a pozsonyi motorkiállításról

Pozsonyban jártunk, ahol lencsevégre kaptuk az újdonságokat és az érdekességeket!

Published

on

motorkiallitas pozsony 2015
ICONSHOP 300
jgpr
RST AIRBAG

Képek: SzAP (Szudor Anikó Photo)

Már nem kell sokat aludnunk az ország egyik legnagyobb motoros rendezvénye, az Autó, Motor és Tuning Show (AMTS) előtt, mely e hétvégén nyitja meg kapuit a nagyközönség előtt. Pontosan egy héttel előtte egy hasonlóan színvonalas kiállítást rendeztek meg a szlovák fővárosban, melyek fotóit természetesen megosztjuk veletek. Teljes képgaléria (43 kép) a jobb oldalon!

Tinédzser SuperBike! A kis RS4 is megkapta Marco Melandri tavalyi WSBK festését.
Nagy durranás volt az Aprilia standján az új 1100-as Tuono, és a vadítóan matt fényezésű RSV4RR
Megérkezett a Ducati újdonsága a Scrambler! Pehelysúly és klasszikus dizájn.
Bemutatkozott az új Panigale is, amely immáron 1,3 literesre hízott. Lehet csalásnak tűnik, de a Ducati így próbálja megtartani a V-kettes karaktert, mellette pedig teljesíteni a kategóriában már elvárt 200 lóerő feletti teljesítményt!
A Honda elhozta a MotoGP címvédő, Marc Marquez motorját. Csúcstechnológia, amely megörökítéséhez harcolni kellett a tömeggel.
Láthattunk óriás Guzzikat és kecses V7-eseket egyaránt.
A KTM inkább a túramotorokra koncentrált, de nem feledkezett el a fiatalabb generációról sem, így a Duke és az RC modellek is megtekinthetőek voltak!
Kétségtelenül a kiállítás egyik legnagyobb figyelmét a Kawasaki H2R modellje kapta, amely versenymotorokat megszégyenítő teljesítményt tud felmutatni. A vélemények megoszlanak, de vitathatatlan, hogy a zöldek valami újat és merészet tettek le az asztalra, ami talán már túl régen is történt a kategóriában. A modell verseny és utcai változata is bemutatásra került.
Nagy volt a nyüzsgés az új Yamaha R1M körül is, amely esetében nem spóroltak a karbon elemekkel, sőt Öhlins futóművet is kapott.

Sportster

Facebook

INSTAGRAM

MPS AIRFORM
caballero

Trending