A nap videója: A Pancsiring királya a superbike Suzukin

Tehát az ex-vébés Andy Meklau a jelenlegi WSBK-Gixxeren, a Pannónia-ringen. A nyár végén nálunk járt a világbajnoki Voltcom Crescent Suzuki, és Meki nem hagyta ki az alkalmat…

a nap videoja - 2014 november
ICON AIRFLITE MPS

Andy Meklau neve ismerősen cseng a gyorsasági motorsport iránt rajongók számára. Az osztrák úriember neve szinte összeforrt a Pannónia-ringgel, az aktuális pályacsúcs legtöbbször az ő nevéhez fűződött ezidáig… Andy fő “vadászterülete” a superbike bajnokságok voltak, de egy szezont a GP500-ban is húzta a gázt – futamgyőzelmek és dobogós helyezések szegélyezik pályafutását. Az elmúlt években leginkább Suzuki GSX-R1000-essel versenyzett – napjainkban már nem aktív, jelenleg a Red Bull Ringen egyengeti a pálya ügyes-bajos dolgait. Ennek ellenére a Pannónia-ringen állandó rezidenciája van, ahol a nyáron mi is látogatást tettünk. Andy kedvesen végigkalauzolt minket a garázson, ami tele volt a versenyévek ereklyéivel. Az emeleten többek között ott pihen Max Biaggi Alstare superbike GSX-R1000-ese is… Az alábbi kis videón Te is bejárhatod ezt a mesevilágot, illetve további képeket az említett nyílt napról ebben a galériában találsz.